Uk  Ru   При покупці 2 і більше стандартних люків доставка по Україні Новою Поштою безкоштовно.
Логотип фирмы Мастерлюк

067-236-46-82

050-355-72-48

063-322-51-54

Виробництво та продаж
невидимых ревизійних люків

Мастерлюк

Київ пр-т Академіка Глушкова 9-Г

067-236-46-82

050-355-72-48

063-322-51-54

м.Київ
пр-т Академіка Глушкова 9-Г

Мастерлюк

Виробництво та продаж
невидимых ревізийних люків


Люки під плитку та фарбування
Підлогові люки

Логотип фирмы Мастерлюк
Головна Продукція Прайс Де купити Новини Галерея Про компанію Контакти

Як вибрати потрібний ревізійний люк?

Все ревізійні люки під плитку поділяються на кілька типів представлених у наступній таблиці:

 

Виробнича програми включає наступні типи люків:

 

Натискне

відкривання

відкривання з допомогою

міні присосок

Розпашні люки

+ +

Зсувні люки

+ +

Відкідні люки

+ +

Дводверні горизонтальні люки

+ +

Дводверні вертикальні люки

+ +

Кутові люки

+ +

Люки под мозаїку

- +

Посилені люки

- +

Натискні люки с 3D регулюванням

+ -

 

Як же правильно вибрати потрібний Вам люк?

 

Критерій № 1 - наявність вільного місця для відкривання дверцят люка.

 

Якщо вільного місця достатньо можна використовувати розпашні люки. При цьому Ви повинні знати, що розпашні люки відкриваються спочатку фронтально тобто на себе, а потім вправо або вліво в залежності від того як ви його повернете. Це означає, що якщо люк буде встановлений в самому кутку він все одно буде вільно відкриватися. У разі обмеженого доступу має сенс встановлювати зсувний люк. Його основна відмінність від розпашного люка полягає в використанні триланкових петель, що дозволяє йому відкриватися спочатку фронтально, а потім повністю від'їжджати убік. Для зсувного люка необхідна наявність вільного місця спереду не менше 10 см і вправо або вліво на розмір дверцята. І нарешті в разі необхідності установки люка в важкодоступне місце, коли немає вільного місця для зсувного люка використовуємо люки зі знімними дверцями або як їх ще називають відкидні люки. Відкривання цих люків відбувається в два етапи: спочатку відкривається верхня частина люка, а потім дверцята люка при необхідності повністю виймається під кутом вгору.

 

Критерій № 2 - Розмір люка.

 

Розміри люка визначаються за зовнішнім розміром рами люка. Люки з розміром більше 700 мм виготовляються в дводверному виконанні. При цьому співвідношення розмірів дверцят люка можна визначати при замовленні люка або у відсотках або точно вказавши розмір кожної дверцята.

 

Критерій № 3 - Вид облицювального матеріалу.

 

Вид облицювального матеріалу має дуже важливе значення при виборі типу люка або способу його відкривання. Якщо Ви плануєте використовувати гладку або глянсову плитку Вам підійде люк з натискним відкриванням або з відкриванням за допомогою присоски, що входить в комплект люка. Якщо плитка шорстка або хвиляста або це мозаїчна плитка то потрібно вибирати люк тільки з натискним відкриванням. Треба відзначити що найбільш популярні люки з натискним відкриванням - при різниці в ціні на 10% вони безумовно більш зручні в застосуванні.

У разі облицювання люка важкими матеріалами такими як керамограніт, мармур, камінь і т.д. необхідно використовувати або посилені люки або самі високоякісні люки з 3D регулюванням петель. Люки з регульованими петлями найнадійніші і витримують максимальні навантаження на дверцята люка і тому їх часто застосовують при використанні не тільки важких облицювальних матеріалах але і при облицюванні дорогою плиткою.

 

Вибираємо люк для підлоги

 

В нашій номенклатурі 7 видів підлогових люка:

1.Напольний люк для вулиці і будинку -"Практик".
Люк здатний витримувати екстремальні навантаження до 10 тн, волого-газонепроіцаемий. Захищений від вандалів і злодіїв металобрухту.

2. Легкий люк для підлоги "Лідер". Основне призначення забезпечити доступ до всіляких вузлів обслуговування підпільних комунікацій.

3. Люк для підлоги, льохи, підвалу і т.д. може бути великих розмірів - "Ф'южен"

4.Напольний люк з газовими амортизаторами "Оскар". Призначення теж, що і у люка "Ф'южен", але більш зручний, за рахунок застосування амортизаторів.

Решта три модифікації люків виконані зі сталевого листа з рифленою кришкою - готові до негайної установці і не вимагають облицювальних матеріалів.

 

Відділ продажу:

м.Київ

пр-т Академіка Глушкова 9Г

моб.050-355-72-48
моб.067-236-46-82

моб.063-322-51-54

Режим роботи магазину:

 

Пн - Пт  с 9.00 до 19.00

Сб с 10.00 до 15.00

 

Нд Вихідний